THE INDUSTRIAL TURN-KEY FLOORING SPECIALIST
EN  CZ  DE  ESP  PL  RU

VibroFloors

BRANŻA MOTORYZACYJNA

W branży motoryzacyjnej, szczególnie w warsztatach samochodowych, podłoga pomieszczenia narażona jest na duże obciążenie ruchem oraz sporadyczne działanie środków chemicznych, kwasów i oleju. Podłoga taka musi być również odporna na ewentualne uderzenia spadających przedmiotów, narzędzi lub części samochodowych.

 

Podłoga taka powinna posiadać twardą powierzchnię, na którą nie ma wpływu osadzający się kurz, o dużej odporności na obciążenia punktowe a w szczególności dynamiczne obciążenia punktowe.

Płytki ceramiczne stosowane w technologii Vibration spełniają wszystkie z powyższych wymagań.

 

Skuteczność i żywotność płytek ceramicznych w znacznym stopniu zależna jest od ich kształtu. W środowiskach takich najczęściej stosuje się płytki w kształcie prostokątnym o wymiarach 200 x 100 mm ( 8" x 4") o grubości 15mm ( 5/8"). Płytki takie układane we wzór „muru" najlepiej spełniają swoją funkcję i - jak wykazała praktyka - posiadają dożywotnią trwałość. 

SYSTEM UKŁADANIA

VIBROPACK 40®

Pokrycie podłogi w SYSTEMIE ZWIĄZANYM umieszczane bezpośrednio na istniejącej konstrukcji betonowej.

VIBROPACK 60®

Pokrycie podłogi w SYSTEMIE NIE ZWIĄZANYM (warstwowym), umieszczane na warstwie rozdzielającej i dodatkowo wzmacniane, nadające się doskonale do zastosowań, w których liczy się czas i gdzie podłoga narażona jest na odkształcenia. VIBROPACK 40®

 

W przypadku potrzeby uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z nami!

  

 
nfl jerseys

Problem with flash.

 
Drukuj stronę | Mapa serwisu
Copyright ©2011 VibroFloors WorldGroup, LLC
 
edited by n.e.s.p.i.