THE INDUSTRIAL TURN-KEY FLOORING SPECIALIST
EN  CZ  DE  ESP  PL  RU

VibroFloors

VIBROFLOORS STOSOWANE TECHNOLOGIE


obrazek252pomocny

Technologia Wibracji (Ruettelverfahren) została opracowana w Niemczech i dosłownie oznacza „stosowanie wibracji", tj. poszczególne płytki ceramiczne nakładane są za pomocą wibratorów, które wykorzystują ruch o wysokiej częstotliwości zapewniający pełną kompakcję i osadzenie poszczególnych płytek.

Płytki ceramiczne, będące jednym z najstarszych i ciągle najbardziej przyjaznych środowisku materiałów budowlanych, wykorzystywane były w najróżniejszy sposób przez wieki.

Vibrofloors wierzy w możliwość zwiększenia wytrzymałości wyrobów ceramicznych na wysokie naprężenia, a zatem możliwość zastosowania ich w również innych środowiskach, niż te, do których płytki zostały zaprojektowane. Największym problemem branży płytek ceramicznych było i zawsze będzie właściwe zastosowanie, podczas gdy w przeszłości, ceramika jako wyroby w znacznym stopniu zależała od umiejętności poprawnego osadzenia ich przez układającego za pomocą gumowego młotka; ortodoksyjne poleganie na doświadczeniu i konsekwencji poszczególnych fachowców prowadziło do największej ilości błędów.

System zapewnia rozwiązania problemu braku konsekwencji w układaniu płytek i pozwala ograniczyć ilość błędów ludzkich, które zdecydowanie wpływają na jakość ukończonego wyrobu ceramicznego, ukończone podłogi oraz nakłady inwestycyjne na tę technologię oraz odpowiednio dobrać płytki ceramiczne pod kątem właściwości technicznych i struktury pomocniczej (zaprawy) oraz dodatków i jest jednym z najtwardszych, a zarazem elastycznych systemów podłogowych na rynku.

obrazek254pomocny

System opracowano do wykorzystania w dużych środowiskach Handlowych i Przemysłowych, ponieważ jego jakość i wydajność przewyższa konwencjonalne metody, nie mówiąc już o możliwości zapewnienia wydajniejszych rozwiązań strukturalnych jeśli chodzi o podłogi.

Proces wibracji, podczas gdy zaprawę należy mieszać z dodatkami i klejem pomiędzy płytkami ceramicznymi, modyfikowany jest w zależności od środowiska i branży, w której system jest wykorzystywany. Łączenie płytek odbywa się mechanicznie, a gama stosowanych produktów obejmuje cement, polimery, żywice epoksydowe, metakrylany oraz furan, również w zależności od środowiska pracy.

System można umieszczać bezpośrednio na płytach betonowych, VIBROPACK 40® oraz na warstwach termoizolacyjnych, tworząc tym samym swobodny system VIBROPACK 60®, który można stosować również w strukturach podwieszanych oraz tam, gdzie należy spodziewać się odchyleń powierzchni. W przemyśle spożywczym, gdzie wymagana jest odporność chemiczna, stosuje się wiązany system VIBROCHEM 40® lub swobodny VIBROCHEM 60®.

W zależności od projektu konstrukcyjnego i wymogów stosuje się również złącza kompensacyjne. System zawiera złącza dylatacyjne. Różnią się one od złącz silikonowych, poliuretanowych, z PCW i stali nierdzewnej.

 

W przypadku potrzeby uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z nami!

 

obrazek255pomocnyobrazek255pomocnyobrazek255pomocny

 
nfl jerseys

Problem with flash.

 
Drukuj stronę | Mapa serwisu
Copyright ©2011 VibroFloors WorldGroup, LLC
 
edited by n.e.s.p.i.